Log på
Eller opret konto


8. november kl. 14:00     Foredragssalen, Politikens Hus, København V
Oplev Morten Elsøe og Annemette Staal
Få billetter tilbage!
8. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Oplev Puk Damsgård, Sissel-Jo Gazan, Elsebeth Egholm, Iben Mondrup og Anja Lovén
9. november kl. 19:00     Jysk Musikteater, Silkeborg
Bøvl – Nils Villemoes på slap line
9. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Emil Erichsen - Ud og hjem igen
9. november kl. 19:00     Svendborg Teater, Svendborg
Ser du månen, Daniel EKSTRA
9. november kl. 19:00     Bremen Teater, København V
Eske Willerslev EKSTRA
9. november kl. 8:45     Bremen Teater, København V
KICK OFF DAGEN
Få billetter tilbage!
10. november kl. 19:00     Bremen Teater, København V
Mikkel og den kolde hvide verden EKSTRA
10. november kl. 19:00     Portalen Greve Teater- & Musikhus, Greve
Oplev Lone Frank, Elsebeth Egholm, Birgithe Kosovic og Anne-Sophie Lunding Sørensen
10. november kl. 19:00     Blue Water Arena, Esbjerg
Matchday - Turen går til engelsk fodbold med Morten Bruun
10. november kl. 19:00     Gribskov Kultursal, Helsinge
Løvinden - Tom Buk-Swienty om Karen Blixen
10. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Nikolaj Kirk & Nak og Æd - EKSTRA
11. november kl. 19:00     Roskilde Kongrescenter, Roskilde
Oplev Sara Blædel, Anders Agger, Sissel-Jo Gazan, Mingo og Jonas T. Bengtsson
11. november kl. 19:00     A2, Aalborg SV
Tour de France med Rolf og Ritter
11. november kl. 19:00     Messe C , Fredericia
Attitude
11. november kl. 19:00     Tobakken, Esbjerg
Nikolaj Kirk & Nak og Æd - EKSTRA
11. november kl. 19:30     Kulturhuset / Skulpturparken ,
Jan Mølby
12. november kl. 10:00     Børns Vilkår, Valby
Fra svære til 'Den omsorgsfulde samtale’
12. november kl. 18:15     Restaurant Bondestuen, Odense
Businessbar julefrokost
Få billetter tilbage!
12. november kl. 19:00     Nykøbing Falster Teater, Nykøbing Falster
Nikolaj Kirk & Nak og Æd
12. november kl. 19:00     Ringsted Kongrescenter, Ringsted
Ser du månen, Daniel EKSTRA
Få billetter tilbage!
12. november kl. 20:00     Musikkens Hus, Aalborg
Det, vi taler om
15. november kl. 17:30     Magasinet, Odense C
Ser du månen, Daniel 2. EKSTRA 1
15. november kl. 19:00     Kulturhuset Skanderborg, Skanderborg
Oplev Sara Blædel, Kim Faber, Janni Pedersen, Julie Hastrup, Line Holm, Stine Bolther og Jens Møller Jensen
15. november kl. 20:30     Magasinet, Odense C
Ser du månen, Daniel 2. EKSTRA 2
16. november kl. 19:00     A2, Aalborg SV
Oplev Sara Blædel, Julie Hastrup, Line Holm, Stine Bolther og Jens Møller Jensen
16. november kl. 19:00     Musikhuset Aarhus, Aarhus
Skab forandringer med adfærdsdesign
16. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Attitude
16. november kl. 19:00     Schweizerhalle - Tønder Kulturhus, Tønder
Nikolaj Kirk & Nak og Æd
16. november kl. 19:00     Sønderjyllandshallen, Aabenraa
Bøvl – Nils Villemoes på slap line

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Sælg billetter på Tikko

Opret nemt, hurtigt og helt gratis en profil hos Tikko,
og kom hurtigt i gang med at sælge billetter

Mere information

Tilmeld dig til nyhedsbrevet

Modtag et personligt nyhedsbrev med arrangementer som matcher dine interesser og i dit område

Tikko ApS - Flakhaven 1, 1. sal, 5000 Odense C | CVR: 36468696 - kontakt@tikko.dk