Log på
Eller opret konto


25. maj. - 30. nov. 2021     Danhostel Kalundborg, Kalundborg
1-årig efteruddannelse i neuroaffektiv udviklingspsykologi med børn og familier med mulighed for certificering
Få billetter tilbage!
26. maj. - 10. nov. 2021     Comwell Holte, Holte
NUSSA – et udviklings- og legebaseret børnegruppeprogram for 3-12 årige børn i Holte
Få billetter tilbage!
24. juni kl. 16:00     Coworking Plus, Odense C
Sommerfest
24. juni kl. 17:30     Nørrebro Teater, København N
Hvor svært kan det være? Værd at vide om mænd og kvinders hjerner
Få billetter tilbage!
24. juni kl. 19:00     Bar 1103, København K
DATING - Spilder du din tid?
24. juni kl. 20:30     Nørrebro Teater, København N
Hvor svært kan det være? Værd at vide om mænd og kvinders hjerner EKSTRA
Få billetter tilbage!
25. juni kl. 9:00     Comwell Holte, Holte
Fra neuroaffektiv analyse til fokus på interventioner
Få billetter tilbage!
30. juni kl. 11:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Den lille bagesnak
30. juni kl. 14:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Sebastian Klein
30. juni kl. 15:30     Sortebrødre Torv, Odense C
Poetisk Byvandring
Få billetter tilbage!
30. juni kl. 17:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Tilbage til naturen!
30. juni kl. 19:45     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Rasmus Tantholdt
1. juli kl. 11:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Sofie Østergaard
1. juli kl. 15:00     Kongens Have, Odense C
Kasper Bjørke
1. juli kl. 15:30     Sortebrødre Torv, Odense C
Poetisk Byvandring
Få billetter tilbage!
1. juli kl. 17:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Knud Romer
1. juli kl. 19:00     Herlev, Herlev
De fysiske og psykiske konsekvenser
Få billetter tilbage!
1. juli kl. 19:45     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Svend Brinkmann
2. juli kl. 10:00     Odeon Plads, Odense
Tegneworkshop for børn
Få billetter tilbage!
2. juli kl. 11:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Kim Fupz Aakeson møder Trine May
2. juli kl. 14:00     Odeon Plads, Odense
STRØM til børn med Rumpistol
2. juli kl. 15:00     Kongens Have, Odense C
Kasper Bjørke
2. juli kl. 15:30     Sortebrødre Torv, Odense C
Poetisk Byvandring
Få billetter tilbage!
2. juli kl. 16:00     Munke Mose , Odense
Soleima & Live Strings
2. juli kl. 17:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Prinsesser, hekse og havfruer
2. juli kl. 19:45     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Bente Klarlund
2. juli kl. 20:00     Munke Mose , Odense
Lydmor
Få billetter tilbage!
3. juli kl. 10:00     ODEON, Odense C
Minecraft event
3. juli kl. 10:00     Odeon Plads, Odense
Tegneworkshop for børn
Få billetter tilbage!
3. juli kl. 11:00     Sortebrødre Torv, Odense C
TALK: Smag på eventyret - smag på livet!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sælg billetter på Tikko

Opret nemt, hurtigt og helt gratis en profil hos Tikko,
og kom hurtigt i gang med at sælge billetter

Mere information

Tilmeld dig til nyhedsbrevet

Modtag et personligt nyhedsbrev med arrangementer som matcher dine interesser og i dit område

Tikko ApS - Flakhaven 1, 1. sal, 5000 Odense C | CVR: 36468696 - kontakt@tikko.dk