Log på
Eller opret konto


4. november kl. 19:00     Sønderborg Teater, Sønderborg
Emil Erichsen - Ud og hjem igen
4. november kl. 19:00     Bygningen, Store Sal, Vejle
Drop den dårlige samvittighed og gør sundheden simpel
4. november kl. 20:00     Odense Congress Center, Odense
Den ultimative forbrydelse - drabet 2
5. november kl. 19:00     Torvehallerne, Vejle
Blekingegadebanden
5. november kl. 19:00     Schweizerhalle - Tønder Kulturhus, Tønder
Din krop kan tale, uden du åbner munden!
5. november kl. 19:00     Skagen Kultur- og fritidscenter, Skagen
Foredrag med Nikolaj Kirk
7. november kl. 13:00     Foredragssalen, Politikens Hus, København V
Oplev Kristian Gintberg, Vicky Knudsen og Merlin P. Mann
Få billetter tilbage!
8. november kl. 10:30     Foredragssalen, Politikens Hus, København V
Oplev Roald Als, Ole Rasmussen, Gorm Vølver, Nila Parly og Lars Daneskov
Få billetter tilbage!
8. november kl. 14:00     Foredragssalen, Politikens Hus, København V
Oplev Morten Elsøe og Annemette Staal
Få billetter tilbage!
8. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Oplev Puk Damsgård, Sissel-Jo Gazan, Elsebeth Egholm, Iben Mondrup og Anja Lovén
9. november kl. 19:00     Jysk Musikteater, Silkeborg
Bøvl – Nils Villemoes på slap line
9. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Emil Erichsen - Ud og hjem igen
9. november kl. 19:00     Svendborg Teater, Svendborg
Ser du månen, Daniel EKSTRA
9. november kl. 19:00     Bremen Teater, København V
Eske Willerslev EKSTRA
10. november kl. 19:00     Bremen Teater, København V
Mikkel og den kolde hvide verden EKSTRA
10. november kl. 19:00     Portalen Greve Teater- & Musikhus, Greve
Oplev Lone Frank, Elsebeth Egholm, Birgithe Kosovic og Anne-Sophie Lunding Sørensen
10. november kl. 19:00     Blue Water Arena, Esbjerg
Matchday - Turen går til engelsk fodbold med Morten Bruun
10. november kl. 19:00     Gribskov Kultursal, Helsinge
Løvinden - Tom Buk-Swienty om Karen Blixen
10. november kl. 19:00     Hermans - Tivoli Friheden, Aarhus C
Nikolaj Kirk & Nak og Æd - EKSTRA
11. november kl. 19:00     Roskilde Kongrescenter, Roskilde
Oplev Sara Blædel, Anders Agger, Sissel-Jo Gazan, Mingo og Jonas T. Bengtsson
11. november kl. 19:00     A2, Aalborg SV
Tour de France med Rolf og Ritter
11. november kl. 19:00     Messe C , Fredericia
Attitude
11. november kl. 19:00     Tobakken, Esbjerg
Nikolaj Kirk & Nak og Æd - EKSTRA
12. november kl. 19:00     Nykøbing Falster Teater, Nykøbing Falster
Nikolaj Kirk & Nak og Æd
12. november kl. 19:00     Ringsted Kongrescenter, Ringsted
Ser du månen, Daniel EKSTRA
Få billetter tilbage!
12. november kl. 20:00     Musikkens Hus, Aalborg
Det, vi taler om
15. november kl. 17:30     Magasinet, Odense C
Ser du månen, Daniel 2. EKSTRA 1
15. november kl. 19:00     Kulturhuset Skanderborg, Skanderborg
Oplev Sara Blædel, Kim Faber, Janni Pedersen, Julie Hastrup, Line Holm, Stine Bolther og Jens Møller Jensen
15. november kl. 20:30     Magasinet, Odense C
Ser du månen, Daniel 2. EKSTRA 2
16. november kl. 19:00     A2, Aalborg SV
Oplev Sara Blædel, Julie Hastrup, Line Holm, Stine Bolther og Jens Møller Jensen

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Sælg billetter på Tikko

Opret nemt, hurtigt og helt gratis en profil hos Tikko,
og kom hurtigt i gang med at sælge billetter

Mere information

Tilmeld dig til nyhedsbrevet

Modtag et personligt nyhedsbrev med arrangementer som matcher dine interesser og i dit område

Tikko ApS - Flakhaven 1, 1. sal, 5000 Odense C | CVR: 36468696 - kontakt@tikko.dk